Ruch to zdrowie

ruch to zdrowie

Ruch to zdrowie

Ruch to podstawa prawidłowego rozwoju fizycznego młodego organizmu, czyli prościej: ruch to zdrowie. Mówiła o tym rehabilitantka, pani Katarzyna Miler na spotkaniu z dziećmi w naszym przedszkolu. Pani Kasia przyniosła ze sobą wiele przyrządów służących do ćwiczeń i do zabawy. Pokazała dzieciom, jak należy prawidłowo siedzieć w czasie zajęć przy stoliku i na dywanie, a w jakiej pozycji najlepiej oglądać telewizję. Zaprezentowała wiele ciekawych ćwiczeń, które pozwolą prawidłowo kształtować młode kręgosłupy. Dzieci chętnie ćwiczyły wspólnie z panią rehabilitantką i obiecały, że będą pamiętać o jej  zaleceniach.