Przedszkolaki odwiedzają Komendę Powiatową Policji w Radomsku

Przedszkolaki  odwiedzają Komendę Powiatową Policji w Radomsku

przedszkolakikomenda

19 czerwca przedszkolaki wybrały się z wizytą do policjantów i odwiedziły Powiatową Komendę Policji  w Radomsku. Dzieci  zobaczyły, na czym polega praca policjanta. Dziewczynki były miło zaskoczone, że w policji pracują również kobiety. Pani policjantka oprowadziła  dzieci po budynku Policji, zajrzeliśmy do centrum dowodzenia oraz aresztu. Przedszkolaki  zamieniły się na chwilkę w policjantów przymierzając część umundurowania. W dziale kryminalnym odbiły  swoje dłonie, a odciski  zabrały na pamiątkę. Dzieci przejechały się wozem policyjnym.

Na zakończenie pani policjantka  rozmawiała z przedszkolakami na temat bezpiecznych wakacji .