maindzienbabciidziadka

Przedszkolaki w tym roku przygotowały dużo atrakcji dla swoich kochanych dziadków.
Każda z grup miała swój dzień na złożenie życzeń i przedstawienie przygotowanego programu.
Grupa 3-latków przygotowała przedstawienie teatralne pt. "Czerwony Kapturek" oraz taniec "Grozik". Grupa 4-latków przygotowała wiersze, piosenki i taniec "Boggie - woogie".
Pięciolatki w swoim przedstawieniu przekonały oglądających, że babcia i dziadek są troszkę czarodziejami oraz zatańczyły ludowy taniec ,,Szot".
Każdy dzień był uświetniony przepięknymi tortami, upominkami, życzeniami  i  głośnym "Sto lat". Dziadkowie nie kryli wzruszenia i radości.