,,Światowy Dzień Pluszowego Misia”

teddy bear 01 vector 9974

,,Pluszowy Miś”- najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu, każdego roku 25 listopada obchodzi swoje święto.

Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono w 2002 r. dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki.

Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. W naszym przedszkolu ,,Święto Pluszowego Misia” jest obchodzone bardzo uroczyście. W piątek 23 listopada 2018 r. każde dziecko przyniesie  do przedszkola swojego ulubionego misia oraz  przybędzie do  nas prawdziwy ,,Pluszowy Miś” , który będzie się bawił z dziećmi i opowiadał swoje przygody.