„Mikołajkowa paczka dla bezdomnego zwierzaczka”

W dniu 10.12.2018r. odbyła się wycieczka do schroniska dla zwierząt w Radomsku mająca na celu przekazania „Mikołajkowych paczek dla bezdomnych zwierzaczków”. Uczestniczyły w niej dzieci z grupy 4-5-latków wraz z opiekunami. Udało nam się zebrać dużą ilość karmy oraz koce dla podopiecznych tego schroniska. Pani pracująca w tym przyjaznym dla zwierząt miejscu oprowadziła nas i pokazała nam boksy, a w nich ponad 140 psów. Towarzyszyła nam w tej przechadzce suczka Lucynka, która była ubrana w kubraczek w czerwono- zieloną kratkę. Później weszliśmy do wewnątrz pomieszczenia, w którym mieszkają kotki. Jest ich ok 20, są bardzo zabawne, swoim zachowaniem przyciągały uwagę dzieci. Na zakończenie pani opiekunka zwierząt podziękował nam w imieniu swoich podopiecznych i zaprosiła do adopcji.