Dzień przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka  wszyscy świętują  Dzień Przedszkolaka”

Jak co roku nasze przedszkole dołączyło do obchodów ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Był to dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Każda wychowawczyni  przygotowała dla swoich wychowanków atrakcyjne zajęcia, konkursy, zabawy plastyczne, jednak najlepsza niespodzianka czekała na dzieci na placu przedszkolnym - dmuchańce i basen z kulkami. Po zabawach ruchowych na dzieci czekał świąteczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Jak co roku zakończyliśmy świętowanie wypuszczeniem kolorowych balonów z pozdrowieniami dla wszystkich przedszkolaków.