dzienmisia

W naszym przedszkolu 25. listopada  królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia. To najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ukochanym misiem. W grupach zaprezentowały je i wspólnie z nimi bawiły się, tańczyły, malowały. Po obiedzie przedszkolaki i ich pluszaki spotkały się              z kolejnym przedstawicielem ,,misiowego rodu" - zielonym Esbankusiem. Wesoła zabawa       z gościem, piosenki i tańce zakończyły się ,,misiowym" poczęstunkiem. Na koniec obejrzeliśmy wspólnie przygody filmowego Misia Uszatka.