Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak śniegu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok gość przybył do naszego przedszkola 6 grudnia. Z ogromną ekscytacją przedszkolaki machały przez okno nadchodzącemu gościowi. Uśmiech i wyjątkowa atmosfera zagościła dokoła. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Po wręczeniu każdemu prezentu Mikołaj cierpliwie pozował do pamiątkowych zdjęć, choć spieszył się bardzo, aby odwiedzić inne przedszkola. Ale to nie koniec mikołajkowych atrakcji - Mikołaj odwiedził dzieci ponownie 9 grudnia i tym razem miał dla przedszkolaków więcej czasu. Przeczytał świąteczną książeczkę, porozmawiał z dziećmi i oczywiście wręczył każdemu paczkę przygotowaną przez Gminę Masłowice.