^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Spotkanie ze strażakami

 

Pod nasze przedszkole podjechał 18 grudnia samochód strażacki - to strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Masłowicach przyjechali na spotkanie z dziećmi. W trakcie spotkania nasi podopieczni wysłuchali opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, dowiedzieli się  w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną. Przedszkolaki doskonale wiedzą już, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do różnych zdarzeń,  między innymi do wypadków samochodowych. Dzieci miały okazję obejrzenia sprzętu gaśniczego      i ratowniczego, z bliska zobaczyły wóz strażacki oraz zapoznały się z jego wyposażeniem. Ogromną atrakcją było przymierzanie hełmów strażackich i lanie wody z ogromnego węża. Na zakończenie spotkania powtórzyliśmy wspólnie numer alarmowy 112 i podziękowaliśmy naszym gościom za spotkanie.

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.