^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Jasełka 2019

 

„Tak to przed wiekami było

– lecz co było,  wciąż trwa, nigdy się nie skończyło.

To radość z Bożego Narodzenia

niech dzisiaj i wasze twarze rozpromienia!...”

Boże Narodzenie to czas spędzony z rodziną, pełen magii i czarów,  jak również radości . Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt tradycyjnie, bo już po raz  dziesiąty, w naszym przedszkolu odbyły się jasełka.Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, śpiewały znane pastorałki i kolędy. Grupa 5 –latków wystąpiła przed swoimi młodszymi kolegami, a następnie przed rodzicami. Nie zabrakło życzeń, łamania się opłatkiem i kosztowania wigilijnych potraw przygotowanych przez rodziców.Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymali ogromne brawa od publiczności.  Przedszkolakiw tym roku przygotowały wraz z rodzicami ozdoby świąteczne , które zostały powieszone na choince w parafialnym kościele w Strzelcach Małych.

Serdecznie dziękuję za współpracę przy przygotowaniu jasełek i spotkania wigilijnego rodzicom,pani dyrektor, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola. Aleksandra SkórniewskaJ.

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.