^TOP
Get Adobe Flash player

Rozkład jazdy autobusów 2019/20 - II semestr

    Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec delikatnej korekcie, prosimy o wcześniejsze przybycie na przystanki autobusowe. O wszystkich zmianach będziemy informować w aktualizacjach do tego wpisu oznaczonych kolorem czerwonym.

Aktualizacja: 27.01.2010 : 12:15
- poprawione godziny dowozów

Biały

Autobus Biały p. Karliński

Tym autobusem mogą dojeżdzać uczniowie do szkoły w Przedborzu.

Kurs I

Kawęczyn

6:50

Łączkowice

6:55

Przedbórz

7:00

Wierzbowiec

7:05

Strzelce Małe - Szkoła

7:10

Masłowice - Przedszkole

7:15

Kurs II

Ochotnik

7:20

Masłowice - przedszkole

7:30

Strzelce Małe - Szkoła

7:35

Kurs III

Korytno – Rejtan

7:45

Korytno

7:48

Korytno - Konstantynów

7:55

Przedbórz

8:00

Strzelce Małe - Szkoła

8:08

Masłowice - Przedszkole

8:12


Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.