Ważna informacja dla rodziców!

Dyrektor Publicznego Samorządowego Przedszkola w Masłowicach informuje, że w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca bieżącego roku zostają zawieszone zajęcia w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych w całym kraju.

W sytuacji, gdy nie będziecie Państwo mogli zorganizować opieki dla swojego dziecka w dniach 12 i 13 marca bieżącego roku, przedszkole zapewni opiekę w tych dniach. Natomiast od 16 do 25 marca 2020 r. dzieci nie przychodzą do przedszkola. Na dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje rodzicowi zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS.

W wyrazami szacunku dyrektor przedszkola

Elżbieta Bienias