Mikołaj w przedszkolu

Najbardziej oczekiwany przez dzieci gość  zawitał do naszego przedszkola 5 grudnia. Czekając na Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie kukiełkowe  pt. ,,Dzielny Tomek kompan Reksia?. Poznały nową formę teatralną- przedstawienie z narratorem. Przygody głównego bohatera pokazały dzieciom, że chciwość nie popłaca, a warto być skromnym i dzielić się z innymi. Oczekiwanie  na Mikołaja umilił dzieciom wodzirej, który zaprosił wszystkich do wspólnego tańca. Dźwięk dzwoneczków oznajmił, że ten na kogo czekaliśmy cały rok, jest już tuż- tuż. Mikołaj nie zawiódł oczekiwań dzieci- każdy otrzymał dużą paczkę i pozował do zdjęcia z Mikołajem. Dodatkowo Mikołaj poszedł do każdej sali i wręczał dzieciom ogromne torby z przepięknymi zabawkami. Radości nie było końca.