^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Informacje dla rodziców nowo przyjętych

  Drodzy rodzice, rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. W związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie możemy zorganizować spotkania z Wami i Waszymi dziećmi. Aby ułatwić adaptację do przedszkola Państwa dziecku, proponujemy zapoznanie się z przygotowanymi materiałami. Mamy nadzieję, że zmieni się sytuacja i będziemy mogli zaprosić przyszłych przedszkolaków  jeszcze  w sierpniu, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, aby poznały przedszkole. O ewentualnym spotkaniu poinformujemy Państwa  telefonicznie.

Wszystkie  potrzebne  informacje znajdziecie Państwo w zakładce " Dla rodziców dzieci nowo przyjętych"

Z poważaniem:
dyrektor i wychowawczyni  grupy

 

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.