^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 Skończyły się wakacje i nadeszła pora powrotu do przedszkola.
Dzisiejszy dzień, pomimo deszczowej pogody, był niezwykle radosny dla przedszkolaków. Przywitały się one serdecznym uśmiechem ze swoimi paniami oraz rówieśnikami.😊 Zgodnie z wytycznymi, z powodu pandemii koronawirusa każda z grup miała oddzielne spotkanie.

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 prowadziła Pani Dyrektor Elżbieta Bienias wraz z zaproszonym wójtem, Panem Bogusławem Gontkowskim. Rodzice zostali zapoznani z wytycznymi bezpieczeństwa, do których należy się stosować w naszym przedszkolu, zostali również poinformowani o sprawach bieżących. Pani Dyrektor wraz z Panem Wójtem życzyli wszystkim dzieciom bezpiecznych zabaw, radości i entuzjazmu w zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości oraz  poznawaniu świata.

IMG 20200901 124126

Ważnym punktem uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 było ogłoszenie wyników konkursu "Moje najciekawsze zdjecie z wakacji", który zorganizowała i przeprowadziła pani Ewa Kołodziejska. Laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które z pewnością wykorzystają do zabawy. 🏆 Dla przedszkolaków, które nie brały udziału w konkursie zostały zakupione słodkie lizaki. 🍭
Chcemy bardzo podziękować naszym sponsorom za ich hojność:
💚 "Euro-Masz" Produkcja Maszyn Rolniczych;
💚 PPHU "Woj-Tech" Wojciech Łyczkowski;
💚 Składnica Maszyn Rolniczych Idziak.
Bez Was zakup tak pięknych nagród nie byłby możliwy! Serdecznie dziękujemy! ❤️"
 
Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.