^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Bal karnawałowy 2021

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W piątek 29 stycznia w naszym przedszkolu już od rana panowała radosna atmosfera. Każda z trzech sal ubrana była niezwykle kolorowo, wszędzie były balony, serpentyny, a usłyszeć można było skoczne dziecięce przeboje. Jednak najpiękniej w tym szczególnym dniu prezentowały się nasze przedszkolaki. 🎭
Spotkać można było wiele księżniczek, wróżek, policjantów, piratów i innych postaci z bajek. Dzieci z radością uczestniczyły we wspólnych zabawach, tańcach prowadzonych przez nauczycieli. Na koniec tego wspaniałego Balu Karnawałowego dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. 
 

 
Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.