ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Z wielką radością powitaliśmy dziś naszych podopiecznych w murach przedszkola. Dzieci także z niecierpliwością czekały na spotkanie z rówieśnikami oraz swoimi wychowawczyniami. W związku z obecnymi ograniczeniami każda z grup rozpoczęła rok szkolny oddzielnie. Uroczystości te prowadziła Pani Dyrektor Elżbieta Bienias, która serdecznie powitała przedszkolaków po wakacyjnej przerwie i poinformowała rodziców o sprawach bieżących. Ważnym gościem w tym dniu był Pan Wójt Gminy Masłowice - Bogusław Gontkowski. Pani Dyrektor wraz z Panem Wójtem życzyli wszystkim dzieciom bezpiecznych zabaw, radości i entuzjazmu w poznawaniu świata.
Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 nastąpiło rozdanie nagród za konkurs "Moje najciekawsze zdjęcie z wakacji". Laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które z pewnością wykorzystają podczas zabaw. Przeprowadzenie tego konkursu nie byłoby możliwe bez hojnych sponsorów:
? Pani Annie i Piotrowi Dąbrowskim;
? Pani Barbarze i Łukaszowi Dudka;
? Składnicy Maszyn Rolniczych IDZIAK;
? Firmie "Rapafi" Rafał Krawczyk - Mechanika Pojazdowa i Wulkanizacja;
? Firmie LANDSTAL;
?Adam Łączny - Ubój Zwierząt, Przetwórstwo Mięsne.
Serdecznie Państwu dziękujemy!
Po uroczystościach odbyły się spotkania wychowawców z rodzicami, na których poruszane były istotne tematy dotyczące funkcjonowania przedszkola.
Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności
życzymy dużo radości
oraz wielu sukcesów