Magiczna moc bajek

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Magiczna moc bajek, czyli bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni". Ranga tego projektu jest niezwykle wysoka, gdyż czytanie bajek wywiera duży wpływ na rozwój małego człowieka. Bajki pomagają dziecku poznawać i nazywać własne emocje oraz podpowiadać sposoby radzenia sobie z nimi. Celem głównym projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój i kształtowanie postaw społecznych wobec innych osób. Projekt będzie realizowany w terminie od października 2022r. do maja 2023r. Nasze przedszkole będzie w każdym miesiącu wykonywało zadania, które następnie będą publikowane na stronie naszego przedszkola oraz w grupie projektowej.

FB IMG 1666178345316