^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Światowy Dzień Pluszowego Misia

 
Od bardzo dawna wizerunek misia był wykorzystywany zarówno w literaturze, jak i kinematografii. Popularna maskotka wzbudza pozytywne uczucia nie tylko u dzieci - ten niepozorny przedmiot zaskarbił sobie bowiem miłość ludzi w każdym wieku. Dwudziestego piątego listopada wypada święto tego wspaniałego bajkowego bohatera. Nasze przedszkole w tym wyjątkowym dniu  odwiedził właśnie Pluszowy Miś. Gość bawił się z naszymi przedszkolakami, tańczył i słuchał prezentowanej piosenki. Był to bardzo pracowity dzień dla naszych podopiecznych, ponieważ obfitował w liczne prace plastyczne o misiowej tematyce. W tym dniu mieliśmy również możliwość obejrzenia teatrzyku "O Jasiu i Małgosi", który przeniósł nas w świat bajek. Dzieci poprzez obejrzenie przedstawienia oraz rozmowę z aktorami dowiedziały się, że myślenie nad swoim postępowaniem i opanowanie to bardzo ważne cechy człowieka. Bajka uczy nas też roztropności, konsekwencji samotnego oddalania się od domu oraz rozmawiania z nieznajomymi.
 

 
Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.