^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Wizyta Kuratora Oświaty w Masłowicach i Kobielach Wielkich

Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer odwiedził dwie kolejne gminy. Tym razem wybrał się na południe naszego województwa.

Masłowice i Kobiele Wielkie to gminy w powiecie radomszczańskim. W piątek kurator odwiedził prowadzone przez nie szkoły i przedszkola.

– Chciałem z bliska poznać warunki, w jakich uczą się dzieci i najpilniejsze potrzeby palcówek – mówi Waldemar Flajszer, który przy tej okazji porozmawiał z ich dyrektorami, nauczycielami oraz uczniami, a w jednym z przedszkoli również z rodzicami dzieci.

Wcześniej kurator spotkał się z wójtami obu gmin – Bogusławem Gontkowskim w Masłowicach i Henrykiem Więckowskim w Kobielach Wielkich. Rozmowy dotyczyły inwestycji w oświatową infrastrukturę oraz edukacyjnych sukcesów szkół.

Waldemar Flajszer odwiedził już większość gmin w województwie łódzkim. Planuje odwiedzić wszystkie.

 

kurator

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.