Czarnoksiężnik z krainy Oz

Tym razem dzieci z naszego przedszkola spotkały się z aktorami na prawdziwej scenie.

W czwartek 06.03.2014 r. w wyremontowanym MDK w Przedborzu oglądaliśmy przedstawienie pt. ,,Czarnoksiężnik z krainy Oz” w wykonaniu aktorów łódzkiego Teatru Muza. Główna bohaterka, Dorotka, przy pomocy dzieci przekonała Stracha, Robota i Lwa, że najważniejsze w życiu są serce, rozum i odwaga.

Niektóre dzieci zostały na chwilę aktorami i zagrały na scenie, za co były nagrodzone czarodziejskimi piernikami. Magiczną moc miały również świecące bransoletki, które każde dziecko dostało od czarodzieja. Spektakl zakończyło wspólne zdjęcie z aktorami.