^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Zajęcia z tancerką tańca towarzyskiego

Dzisiejszym gościem w przedszkolu była pani Klaudia Zielińska - mistrzyni tańca towarzyskiego. Pani Klaudia opowiedziała dzieciom o swojej pasji, przekazała wiele informacji dotyczących tańca. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o licznych konkursach tanecznych, oglądały dyplomy i puchary. Ogromnym zainteresowaniem - szczególnie wśród dziewczynek- cieszyły się stroje turniejowe. Dwóm dziewczynkom udało się nawet je przymierzyć. 💃 Kolejnym punktem były zajęcia taneczne, w których brały udział wszystkie dzieci. Spotkanie to było wspaniałą możliwością do stymulowania, wspomagania wszechstronnego i harmonijnego rozwoju oraz wyzwalania aktywności ruchowej poprzez taniec i zabawę przy muzyce oparte na naturalnej potrzebie ruchu.

 

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.