^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Akcja ,,Cała gmina czyta dzieciom”

Akcja ,,Cała gmina czyta dzieciom”

          Czytanie małym dzieciom w przedszkolu to doskonała metoda wychowawcza, a także forma edukacji. Książka rozbudza i rozwija zainteresowania dziecka, kształci jego wyobraźnię, umiejętności myślenia, wzbogaca jego społeczne doświadczenia, rozwija słownictwo i ojczysty język, może pokazać prawidłowe normy i zasady współżycia w najbliższym środowisku dziecka.

 

          Od grudnia 2014 r. w naszym przedszkolu rusza akcja ,,Cała gmina czyta dzieciom”. Do przedszkola będą zapraszani ciekawi i ważni w środowisku Gminy Masłowice ludzie, którzy będą czytali dzieciom różnego rodzaju utwory z literatury dziecięcej. Rozpocznie czytanie Wójt Gminy Pan Bogusław Gontkowski. Akcja potrwa do czasu wyczerpania się chętnych do czytania.

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.