jas kosciol

W dniu 21 grudnia 2018r. odbyły się w naszym przedszkolu Jasełka z udziałem rodziców dzieci z grupy 4-5-latków oraz księdza proboszcza. Dzieci oprócz znanych kolęd zaśpiewały kilka pastorałek i piosenkę pt.” Strojnisia choinka”, z którą weszły do Sali z zapalonymi latarenkami. Na zakończenie swojego wystąpienia dzieci złożyły rodzicom świąteczne i noworoczne życzenia, łamały się opłatkiem i próbowały wigilijnych potraw.  Jak co roku przedszkolaki przedstawiły jasełka w kościele w Strzelcach Małych. W nagrodę za to, że tak ładnie wystąpiły , dostały książeczki i szopki bożonarodzeniowe do wykonania w domu przy pomocy rodziców.