Góra Grosza 2022/2023

Już po raz XXIII Towarzystwo Nasz Dom  organizuje ogólnopolską akcję Góra Grosza !

Celem akcji jest:

- zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Głównym obszarem wsparcia jest:

a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej
b) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej
c) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej
d) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
e) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia
f) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w placówkach w całej Polsce od dnia 01.11.2022 do 28.02.2023r. Przekazywanie paczek z policzonymi i posegregowanymi  monetami do Urzędów Pocztowych nastąpi do 31.03.2023r.

W naszej placówce Akcja prowadzona będzie we wszystkich grupach. Monety groszowe (od 1 gr. do 5 zł) dzieci wrzucają do oznakowanego pojemnika w grupie.

Zachęcamy państwa do przyłączenia się do naszej zbiórki monet.

Plakat XXIII edycji akci Gora Grosza