dzienbabciidziadka2k19

Po raz kolejny nasze przedszkolaki spotkały się z najbliższymi osobami, swoimi babciami i dziadkami, z okazji ich święta. Długo przygotowywaliśmy się do tego spotkania, dzieci ćwiczyły wiersze, piosenki, tańce, szykowały upominki, żeby ten dzień jak najpiękniej uświetnić. Spotkanie było pełne radości, uśmiechu, dumy, wzruszeń... Po części artystycznej  pani dyrektor złożyła gościom życzenia, odśpiewano ,,Sto lat" przy akompaniamencie muzycznym w wykonaniu jednego z rodziców  i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.