^TOP
Get Adobe Flash player

Zakończenie roku 2018/19

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godzinie 800.

Żegnamy 5- latków i życzymy im powodzenia w zerówce.

wesolychwakacji.png

Słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji wszystkim dzieciom życzą: 
dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

bezpiecznewakaccje2k19.png

„Dzień Rodziny”

 

         Dzień Rodziny świętowaliśmy w tym roku w ośrodku rekreacyjnym w Malutkich. Wspólna wycieczka dzieci i rodziców to okazja do integracji środowiska przedszkolnego, ale przede wszystkim do czerpana radości ze wspólnego spędzenia czasu. Oglądaliśmy zwierzęta w minizoo, jeździliśmy na koniach, ale najwięcej radości sprawiły dzieciom i rodzicom zabawy w Funparku. Niespodzianką dla rodziców były życzenia , piosenki i samodzielnie wykonane przez dzieci laurki.

„Bezpieczne wakacje”

         Tuż przed zakończeniem roku odwiedzili nas policjanci, żeby przypomnieć dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w czasie wakacji. Rozmawiali z dziećmi o przebywaniu nad wodą, w lesie jak również co zrobić gdy się zgubimy. Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznej podróży. Na koniec życzyli dzieciom radosnych i bezpiecznych wakacji.

Spotkanie z pszczelarzem

 

  Pan Józef Kołaczek, pszczelarz z Fałkowa, odwiedził kolejny raz naszych przedszkolaków. Gość przybył w towarzystwie hodowanych przez siebie owadów, pszczół i trutni, które dzieci mogły oglądać w specjalnym szklanym ulu. Przedszkolaki poznały zwyczaje tych owadów i  ich znaczenie w środowisku naturalnym. Przymierzyły strój pszczelarza, obejrzały przyrządy niezbędne do pozyskania miodu, a na koniec miały możliwość spróbowania pszczelich produktów: słodziutkiego miodu i pyłku pszczelego. Spotkanie to na pewno zapamiętają na długo.

Zaproszenie na spotkanie

 

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci nowoprzyjętych na spotkanie z wychowawcą 
i dyrektorem przedszkola,  które odbędzie się 
5 czerwca 2019 r. o godzinie 14:30.

Dla dzieci będzie to okazja, aby móc się pobawić z rówieśnikami i poznać nowe miejsce, zaś dla rodziców uzyskać informację o pracy przedszkola.

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.