Bal karnawałowy 2023

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzisiaj dzieci podczas balu karnawałowego w naszym przedszkolu. Zabawa poprzedzona była przedstawieniem teatralnym wykonanym przez aktorów z Krakowa, którzy opowiedzieli dzieciom o przyjaźni i szkodliwości plotkowania. Później zaczęły się tańce . Przedszkolaki z dumą prezentowały przygotowane kostiumy i z wielką ochotą uczestniczyły w zabawie. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Kolejny już za rok!!!