^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Wielkie sprawy małej żaby - teatrzyk

Piątego kwietnia 2024r. wystąpił dla nas Teatr Bajka ze Starego Sącza, który zaprezentował spektakl „Wielkie sprawy małej żaby”.Przedszkolaki przeżyły kolejną teatralną przygodę, której akcja rozgrywa się na leśnej polanie oraz nad rzeką. Główna bohaterka, żabka wprowadziła dzieci w świat ekologii. Wiosenna sceneria, bogate treści dydaktyczne, kolorowe kukiełki i profesjonalna oprawa muzyczna sprawiły, że przedstawienie spodobało się naszym przedszkolakom.

 

 IMG20240405091436

IMG20240405091502

Śniadanie wielkanocne

W środę 27 marca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć barszczu, jajek, kolorowych kanapek, babki, baranka oraz dekoracji z bazi i bukszpanu. Śniadanko zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, a następnie zasiedliśmy do pięknego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.  Ten dzień miał wyjątkowy charakter. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały historii Wielkanocy, śpiewały piosenki świąteczne, bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi, a pod koniec dnia wykonały dekoracje świąteczne - kolorowe jajka. 

 

Otwarcie placu zabaw

Dwudziesty pierwszy marca to data wyjątkowa, nie tylko że względu na fakt, że jest to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Tego dnia został otwarty nasz przedszkolny plac zabaw. Dzieci poprzez występ artystyczny i drobny upominek podziękowały osobom, które przyczyniły się do jego wyposażenia. Serdecznie Państwu dziękujemy! 🌷Z pewnością promyki wiosennego słońca będą sprzyjały zabawom na naszym nowym, pięknym placu zabaw. 

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.