99 d

Zawieszenie zajęć

Drodzy Rodzice,

z uwagi na zwiększoną liczbę przypadków zakażenia wirusem COVID -19 na terenie województwa łódzkiego oraz brakiem zainteresowania rodziców posłaniem dzieci do przedszkola w zaostrzonych warunkach sanitarnych, decyzją organu prowadzącego zajęcia w formie stacjonarnej zostają zawieszone do końca roku szkolnego.

Z poważaniem dyrektor przedszkola E. Bienias

Informacje dla rodziców nowo przyjętych

Drodzy rodzice, rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. W związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną nie możemy zorganizować spotkania z Wami i Waszymi dziećmi. Aby ułatwić adaptację do przedszkola Państwa dziecku, proponujemy zapoznanie się z przygotowanymi materiałami. Mamy nadzieję, że zmieni się sytuacja i będziemy mogli zaprosić przyszłych przedszkolaków  jeszcze  w sierpniu, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, aby poznały przedszkole. O ewentualnym spotkaniu poinformujemy Państwa  telefonicznie.

Wszystkie  potrzebne  informacje znajdziecie Państwo w zakładce " Dla rodziców dzieci nowo przyjętych"

Z poważaniem:
dyrektor i wychowawczyni  grupy

Informacja o dalszym zawieszenie zajęć

Drodzy Rodzice,

z uwagi na brak zainteresowania rodziców posłaniem dzieci do przedszkola w zaostrzonych warunkach sanitarnych, decyzją organu prowadzącego zajęcia w formie stacjonarnej zostają zawieszone do 14 czerwca 2020 r.

O dalszych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Z poważaniem dyrektor Elżbieta Bienias