99 d

Uroczystości majowe w naszym przedszkolu

Miesiąc maj obfituje w święta narodowe, co jest wspaniałą okazją do rozmowy o patriotyzmie, symbolach narodowych, znaczeniu Ojczyzny w naszym życiu oraz zwróceniu uwagi na rolę, jaką pełni w naszym życiu praca. W tym roku każda z grup przygotowała oddzielny program artystyczny do każdego z majowych świąt. Uroczystości pozwoliły przybliżyć naszym przedszkolakom powagę świat majowych i zainteresować ich historią naszego kraju.🇵🇱

22 IV Dzień Ziemi

"Ziemia jest matką wszystkich ludzi, dbajmy więc o nią mali i duzi". 🌏🌱

Dwudziestego drugiego kwietnia miliony ludzi na całym świecie świętuje Dzień Ziemi. 🌍 Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących. Również dla naszych przedszkolaków Ziemia jest bardzo ważnym miejscem i niezwykle mocno się o nią troszczą 🌱🌏 Dzisiejszy dzień sprzyjał zdobywaniu wiedzy na temat ekologii. Poprzez przygotowane zajęcia, piosenki, wierszyki, sprzątanie lasu i inne realizowane aktywności dzieci zdobyły bardzo przydatne umiejętności. Od dziś będą już doskonale wiedzieć jak dbać o planetę dla naszego wspólnego dobra.

Galeria Dzień Ziemi

Oświadczenie dotyczące potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola

kandydatów do przedszkola

W terminie od 19.04 2021r. do 30.04.2021r. należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do naszego przedszkola poprzez złożenie pisemnego oświadczenia.

Niezłożenie pisemnego oświadczenia w wyżej wymienionym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Plik PDF do pobrania

Oświadczenie rodzica dotyczące potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola.pdf