99 d

Występ Cyrku SZOK

Dnia 12 stycznia 2022r. gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk. Wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły występy pary cyrkowców. Program artystyczny zawierał m. in. pokazy żonglerki,akrobacje, jak również występy ogromnego misia i Supermana. Artyści zapraszali naszych przedszkolaków do wspólnych występów. Ich żartobliwie pokazy powodowały na sali szczery śmiech i aplauzy. Pokaz dostarczył dzieciom miłych wrażeń, wiele radości i zadowolenia. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami.

Jasełka

W naszym przedszkolu jak co roku najstarsza grupa zaprezentowała przedstawienie jasełkowe. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, śpiew kolęd i pastorałek, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę.

Wigilie grupowe

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyliśmy wspólną wigilią. Dzieci w tym dniu wspólne kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wigilijny obiad.

Plebiscyt Przedszkole Roku

Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie oraz oddane głosy na nasze przedszkole w plebiscycie " Przedszkole Roku" oraz "Nauczyciel na Medal". Informujemy, że dzięki Państwa głosom Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach zajęło 3. miejsce w powiecie radomszczańskim.
 FB IMG 1639551713188