Mikołaj odwiedza nasze przedszkole

mikolajprzedszkole

Dzieci z niecierpliwością czekają na ten dzień, gdy przedszkole odwiedza św. Mikołaj. Tak się też stało w naszym przedszkolu. Przedszkolaki wypatrywałygościa głośno zapraszając go do sali. Mikołaj był bardzo mile zaskoczony takim przywitaniem. Każda z grup przygotowała piosenkę i wiersz dla wyczekiwanego gościa. Dzieci otrzymały wspaniałe prezenty i zaprosiły Mikołaja na spotkanie za rok. Ogromną niespodziankę sprawiła dzieciom z naszego przedszkola pani przewodnicząca Rady Rodziców, która jak co rok zamieniła się w pomocnika św. Mikołaja i przygotowała dla wszystkich grup ogromne paczki, w którychdzieci znalazły piękne zabawki. Radości nie było końca! DZIĘKUJEMY!