Teatr „ Gdzie jest Fredek? Czyli porządki misia Zdzisia”

Przedszkolaki oglądały występ teatru „Moralitet” z Krakowa pt. „Gdzie jest Fredek ? Czyli porządki misia Zdzisia”. Bajka ta opowiada historię Misia Zdzisia, który miał straszny bałagan w swoim kuferku. Nagle orientuje się, że zaginął jego ukochany pluszowy miś Fredek. Prosi  Czarodzieja Ziemi o pomoc w odnalezieniu pluszaka. Czarodziej daje Misiowi Zdzisiowi do wykonania  trzy zadania. W ich wykonaniu pomaga Tygrysek  oraz  z wielkim  entuzjazmem nasze przedszkolaki.  Dzieci pomogły segregować śmieci  oraz wytłumaczyły,dlaczego  utrzymanie porządku oraz dbałość o higienę osobistą jest tak ważne w życiu człowieka oraz w ochronie środowiska.