Dzień Rodziny – wyjazd do Borysewa

dzienrodziny.png

Tegoroczne Święto Rodziny obchodziliśmy w Zoo Safari w Borysewie. Wybraliśmy się tu wspólnie z rodzicami. To wyjątkowe miejsce, gdzie można stanąć twarzą w twarz z egzotycznymi zwierzętami z całego świata. Podziwialiśmy tu najgroźniejsze drapieżniki, np. białe tygrysy bengalskie, białe lwy, panterę śnieżną, serwale, a także bawoły indyjskie, antylopy, zebry, surykatki i wiele innych zwierząt. Ulubieńcem dzieci została foka Dawid, która chętnie popisywała się przed publicznością swoimi umiejętnościami. Przedszkolaki z radością pozowały rodzicom do zdjęć podczas przejażdżki na kucyku. Wiedzę przyrodniczą mogli poszerzyć najmłodsi podczas zajęć edukacyjnych nt. ,,Jak zwierzęta porozumiewają się między sobą?", a rodzice w tym czasie odpoczywali przy kawie, wysłuchawszy uprzednio życzeń i piosenek od swoich pociech z okazji Dnia Mamy i Taty. ,,Figlarnia" to miejsce szaleństw i zabaw dzieci na nadmuchiwanych zjeżdżalniach. Pobyt w Borysewie zakończył wspólny obiad.

Wycieczka do Zoo Safari to wspaniała przygoda, lecz najważniejsze, że ten świąteczny dzień pełen wrażeń i atrakcji dzieci mogły spędzić razem ze swoimi najbliższymi - mamą i tatą.