Nauczanie zdalne

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa i koniecznością realizacji podstawy programowej informujemy, że wszystkie treści przeznaczone dla rodziców i dzieci udostępniane będą w następujących formach:

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wyrozumiałość i zaangażowanie w pracę z dziećmi oraz za dokumentowanie Waszych działań, którymi możemy pochwalić się na naszej stronie w serwisie społecznościowym Facebook.

Zachęcamy również do skorzystania z oferty Telewizji Polskiej, która przygotowała specjalne pasmo programów przeznaczonych dla najmłodszych widzów, rodziców oraz nauczycieli:

• „Wesoła nauka” pasmo emitowane każdego dnia, od poniedziałku do piątku, na antenie TVP2 o godz. 11:40. W programie dzieci zobaczą zaskakujące eksperymenty i intrygujące doświadczenia naukowe, a także kreatywne gry i zabawy, propozycje zajęć sportowych, prac twórczych oraz zajęć muzycznych.

• „Domowe przedszkole” TVP ABC, to oferta dla najmłodszych dzieci i rodziców, którą również można znaleźć na vod.tvp.pl