Światowy Dzień Kota

Dzień Kota obchodzimy w Polsce 17 lutego. To zarówno święto kocich pupili, jak i wyjątkowy czas dla wszystkich wielbicieli kotów. W tym dniu świętowaliśmy także w przedszkolu. Przedszkolaki upodobniły się do swoich kocich przyjaciół - na ich buziach pojawiły się dłuuuugie wibrysy, a ich noski zdobiły czarne kropki imitujące koci nos 😸Główną atrakcją był wyjątkowy gość - kot Lucjan wraz z jego właścicielką. Dzieci były zachwycone spotkaniem z tym futrzastym przyjacielem, który również nie krył zadowolenia. Dzisiejsze zajęcia w każdej grupie skupione były na postaci kota - nie brakło prac plastycznych i tematycznych zabaw.