^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Teatrzyk "Jaś i Małgosia"

Dzieci dwudziestego października obejrzały przedstawienie teatralne pt."Jaś i Małgosia". W tej wersji świat nie malował się w tak ciemnych barwach jak to było w wersji oryginalnej. Czarownica wcale nie  była taka straszna, Wilk bywał całkiem sympatyczny, a cała historia zakończyła się zaskakująco. Bohaterowie bajki uwielbiali łakocie, choć doskonale wiedzieli, że są one dobre tylko od święta. To także opowieść o tym, że problemy rozwiązywane sprytem i inteligencją, a nie przemocą przynoszą więcej korzyści i satysfakcji. Ponadto, przedstawienie uświadomiło dzieciom, że każdy ma prawo do błędu oraz do drugiej szansy i że w każdym z nas tak naprawdę tkwi dobry człowiek, a prawdziwa przyjaźń i miłość są wartościami bezcennymi, trzeba je chronić i pielęgnować. 

 

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.