W gabinecie stomatologicznym

stomatolog

Jak ważne jest częste mycie zębów i higiena jamy ustnej, przypomniała dzieciom dr Ewelina Gontkowska w czasie wizyty w gabinecie stomatologicznym ,,Egodent". Dzieci miały możliwość zwiedzenia gabinetu oraz zobaczenia swoich zębów na monitorze komputera. Okazało się, że gabinet stomatologiczny może być ciekawym, przyjaznym miejscem, w którym można znaleźć takie rzeczy, jak kolorowa "plastelina" do zaklejania chorych ząbków, czy specjalny instrument dentystyczny, którym można napompować balon! Miła, uśmiechnięta pani doktor chętnie odpowiadała na pytania a na pożegnanie przygotowała dla wszystkich dzieci upominki - kolorowe szczoteczki i pasty, które na pewno zachęciły przedszkolaków do częstego mycia zębów.