Zabawa choinkowa

zabawachoinkowa

Zabawa choinkowa

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego dnia. W choinkowy nastrój wprowadził przedszkolaków obejrzany rano  teatrzyk pt. ,,Śmiechowisko". Po obiedzie wszystkie grupy zebrały się razem w dużej, przystrojonej sali. Dzieci przebrane były za postacie z baśni i bajek. Imprezę prowadziły panie wychowawczynie z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Tańce przeplatane były zabawami i konkursami oraz poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców. Serdecznie im dziękujemy za pomoc, a sponsorom za słodycze. Atrakcją balu była możliwość malowania twarzy, z której skorzystało wiele dzieci. Barwne motywy namalowane na policzku, nosie lub czole cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Przedszkolna zabawa odbyła się w miłej atmosferze.