„Przygody Piotra Zapominalskiego”

Pan Maciej ze Studia Magic –Art z  Łodzi odwiedził po raz kolejny nasze przedszkole  z  przedstawieniem pt. ”Przygody Piotra Zapominalskiego”.   Jest to historia niegrzecznego chłopca, którego przygody stanowią przestrogę dla dzieci, aby  podobnie nie postępowały. Dzieci podróżują wraz z głównym bohaterem przez zaczarowaną krainę, przeżywając przygody, które sprawią, że Piotruś stanie się lepszy. Dzieci były bardzo zainteresowane sztuczkami magicznymi takimi jak : mnożące się pieniądze, stalowe obręcze , które na oczach przedszkolaków łączyły się ze sobą i rozłączały. Bardzo chętnie brały udział w sztuczkach z panem Maciejem  i z wielkim skupieniem i zainteresowaniem przyglądały im się z bliska.