^TOP


           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
          99 d

Get Adobe Flash player

Pani stomatolog w przedszkolu

       Wszystkie przedszkolaki wiedzą, jak należy dbać o zęby, ale żeby tę wiedzę utrwalać, zaprosiliśmy do przedszkola zaprzyjaźnioną panią doktor stomatolog Ewelinę Gontkowską,  która opowiedziała wiele ciekawostek o zębach i przypomniała podstawowe zasady dbania      o nie. Na modelu szczęki pani doktor zademonstrowała, jak prawidłowo szczotkować zęby oraz opowiedziała, co jeść, aby zęby były mocne i zdrowe. Dzieci dzieliły się swoją wiedzą     i okazało się, że zasady prawidłowego dbania o jamę ustną są im znane i nie boją się chodzić do dentysty na badania kontrolne. W prezencie dla dzieci pani doktor przyniosła ogromny kosz z owocami i bakaliami na dowód, że zdrowe rzeczy również mogą być bardzo smaczne.

Copyright © 2013. Publiczne Samorządowe Przedszkole w Masłowicach Rights Reserved.