Wyjazd do kina w Radomsku

Trzydziestego maja wybraliśmy się do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku na film "Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!". Przed seansem odwiedziliśmy pobliski plac zabaw, na którym dzieci z radością spędziły czas. Następnie poszliśmy do MDK w Radomsku, zajęliśmy miejsca i z zapartym tchem czekaliśmy na film. „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” to opowieść odzwierciedlająca dziecięcą codzienność oraz ukazująca pełen ciepła i radości świat. W filmie nie zabrakło wielu wyzwań, którym postaci stawiają czoło. Codzienne czynności, takie jak: mycie się, gotowanie, jazda samochodem, radzenie sobie z chorobą czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi, czasami niełatwymi emocjami.