Wycieczka do Ujazdu

Drugiego czerwca wszystkie dzieci z przedszkola wybrały się na wycieczkę do Ujazu do Parku MIKROKOSMOS. Jest to tematyczny ogród edukacyjno-rozrywkowy, który jako pierwszy na świecie dał oczom zwiedzających niezwykle realistyczne rzeźby owadów oraz mikroorganizmów, wykonanych z dużą dbałością o ich budowę morfologiczną. Atrakcją wycieczki było malowanie farbami podobizn owadów, które dzieci zabrały ze sobą do domów jako pamiątkę. Dużo radości przysporzyła przedszkolakom również zabawa na dużym placu zabaw. Ostatnim punktem wycieczki był obiad. To był z pewnością wyczerpujący, ale pełen pozytywnych wrażeń dzień.