"Dzień Przedszkolaka"

dzienprzedskolaka

,,Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,

to święto Ani, Basi i Krzysia.

W dzień przedszkolaka każdy to wie,

Bawi się z nami, kto tylko chce."

Słowa ,,Hymnu przedszkolaków" towarzyszyły naszym dzieciom w czasie tegorocznych obchodów Dnia Przedszkolaka. Świętowanie rozpoczęło się od samego rana. Zamiast zajęć panie  przygotowały ciekawe zabawy, zgadywanki i konkursy. Na placu przedszkolnym czekała na dzieci kolejna niespodzianka: dmuchane zjeżdżalnie, żółw i gąsienica z przeszkodami. Radości było co niemiara! Odpoczynek po zabawach ruchowych umilił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na koniec świątecznego dnia przedszkolaki odśpiewały tradycyjnie  swój hymn i wypuściły w powietrze balony napełnione helem z pozdrowieniami dla innych przedszkolaków.